Priamy prenos 4. zápasu finále NBA Suns vs. Bucks: Ako sledovať 4. zápas Bucks vs. Suns naživo

Aký Film Vidieť?

Milwaukee Bucks hostí Phoenix Suns v zápase 4 finále NBA.

Aký rozdiel robí hra. Giannis Antetokounmpo nastrieľal 41 bodov a Jrue Holiday pridal 21 bodov a deväť asistencií, keď Bucks dosiahli víťazstvo 120:100 nad Suns v zápase 3 finále NBA. Keď sa séria presunula z Phoenixu do Milwaukee, The Suns vyzerali netypicky nedbale. Chris Paul a Mikal Bridges boli zodpovední za osem obratov a Devin Booker strelil 3 ku 14, keď Bucks získali prvé víťazstvo v sérii. Cameron Johnson dodal Suns z lavičky iskru, keď dal 14 bodov a hromové namočenie za 30 minút akcie, ale Phoenix mal Deandreho Aytona iba 24 minút, pretože veľký muž bol obmedzený kvôli skorým problémom s faulom.

Séria sa skutočne nezačne, kým domáci tím neprehrá. Dostanú Bucks dva po sebe, alebo sa Suns dostanú do vedenia 3:1? Chystáme sa to zistiť. Tu je návod, ako sledovať hru 4 finále NBA naživo na ABC, ESPN 3 a Hulu.

KOĽKO ZAČÍNA DNES VEČER SUNS VS BUCKS GAME 4?

4. zápas série sa vysiela v stredu 14. júla o 21:00. ET na ABC a ESPN 3.

SUNS VS BUCKS BEZPLATNÁ HRA 4 INFORMÁCIE O LIVE STREAME:

Ak máte platné káblové prihlásenie, finále NBA môžete sledovať naživo ABC alebo aplikáciu ABC . Hra 4 zo série je k dispozícii aj na živé vysielanie Sledujte ESPN alebo Aplikácia ESPN.

KDE SLEDOVAŤ FINÁLE NBA BUCKS VS SUNS GAME 4 NAŽIVO:

Finále NBA môžete tiež sledovať naživo s aktívnym predplatným na špičkovú streamovaciu službu, ktorá ponúka ABC alebo ESPN3 vrátane fuboTV , Hulu + živé televízne vysielanie , Sling TV , AT&T TV TERAZ, alebo YouTube TV . FuboTV a YouTube TV ponúkajú oprávneným predplatiteľom bezplatné skúšobné verzie.