Televízny program na jeseň 2020: Termíny premiér nových relácií a sezón

Fall 2020 Tv Schedule

Viac na:

Jeseň znamená začiatok niečoho nového: lístie padá, ročné obdobia sa menia a je to začiatok ďalšieho školského roka (v každom prípade). Ale to, čo nás tu asi najviac vzrušuje, je štart novej televíznej zostavy.



kedy je hlas?

Na jeseň tohto roku sa tešíme na niekoľko nových sérií, napríklad ABC Zametanie v supermarkete reštartujte počítač s Leslie Jones, Fox Zazobaný , a CBS ‘ B Pozitívne . Potom je tu tiež návrat niekoľkých známych obľúbených položiek, napríklad s reality šou Bachelorette a Tanec s hviezdami, ktorý predstavuje nového hostiteľa Tyra Banks, ktorý sa vracia k úplne novým sezónam. A je to dobrá správa aj pre športových fanúšikov, ktorí sa môžu v najbližších týždňoch tešiť na jesenný futbal s návratom zostavy futbalového mítingu Fox vo štvrtok večer.



Aby sme vám uľahčili sledovanie toho, čo sa budete pozerať tento rok na jeseň, zhromaždili sme všetky nové predstavenia a sezóny na jednom mieste priamo tu. Ďalej nájdete plány na jeseň 2020 pre CBS, NBC, ABC, Fox a The CW. Dávajte pozor na odvážne tituly v každom zozname - tie naznačujú úplne novú sériu.

ČASOVÝ PLÁN CBS FALL

PONDELOK
20:00 - 20:30 Susedstvo
20:30 - 21:00 BobAbishola
21-10 hodín All Rise
22:00 - 23:00 Bull



UTOROK
20:00 - 21:00 NCIS
21-10 hodín FBI
22:00 - 23:00 FBI: Najhľadanejšie

STREDA
20:00 - 21:00 Pozostalý
21-10 hodín Úžasná rasa
22:00 - 23:00 Seal Team

ŠTVRTOK
20:00 - 20:30 Mladý Sheldon
20:30 - 21:00 B Pozitívne
21:00 - 21:30 Mama
21:30 - 22:00 Jednorožec
22:00 - 23:00 Zlo



PIATOK
20:00 - 21:00 Macgyver
21-10 hodín Magnum P.I.
22:00 - 23:00 Modrá krv

SOBOTA
20:00 - 21:00 Kriminálna sobota
21-10 hodín Kriminálna sobota
22:00 - 23:00 48 hodín

NEDEĽA
19:00 - 20:00 60 minút
20:00 - 21:00 Ekvalizér
21-10 hodín NCIS: Los Angeles
22:00 - 23:00 NCIS: New Orleans

PLÁN TVORBY NBC FALL

PONDELOK
20–10 hodín Hlas
22:00 - 23:00 Manifest

UTOROK
20:00 - 21:00 Hlas
21-10 hodín Toto sme my
22:00 - 23:00 Nový Amsterdam

STREDA
20:00 - 21:00 Chicago Med
21-10 hodín Chicago Fire
22:00 - 23:00 Chicago PD

ŠTVRTOK
20:00 - 20:30 Supermarket
20:30 - 21:00 Brooklyn deväť-deväť
21-10 hodín Zákon a poriadok: SVU
22:00 - 23:00 Zákon a poriadok: organizovaný zločin

PIATOK
20:00 - 21:00 Čierna listina
21-11 hodín Dateline NBC

SOBOTA
20–10 hodín Záhada Dateline Sobotňajšej noci
22:00 - 23:00 V sobotu večer naživo (stále)

NEDEĽA
19:00 - 20:00 Futbalová noc v Amerike
20:11 - 23:00 Futbal v nedeľu večer

PLÁN TVORBY PÁDU ABC

PONDELOK
20–10 hodín Tanec s hviezdami
22:00 - 23:00 Dobrý doktor

UTOROK
20–10 hodín Bachelorette
22:00 - 23:00 Veľké nebo

STREDA
20:00 - 20:30 Goldbergovci
20:30 - 21:00 Black-ish
21:00 - 21:30 Connersovci
21:30 - 22:00 Americká žena v domácnosti
22:00 - 23:00 Stumptown

ŠTVRTOK
20:00 - 21:00 Stanica 19
21-10 hodín Grey’s Anatomy
22:00 - 23:00 Milión maličkostí

PIATOK
20:00 - 21:00 Nadrž so žralokmi
21-11 hodín 20/20

SOBOTA
20 - 23:00 Sobotňajší nočný futbal

NEDEĽA
19:00 - 20:00 Najzábavnejšie domáce videá z Ameriky
20:00 - 21:00 Zametanie v supermarkete
21-10 hodín Kto chce byť milionárom?
22:00 - 23:00 Nováčik

ROZPIS TELEVÍZIE FOX

PONDELOK
20:00 - 21:00 L.A.’s Finest
21-10 hodín Zazobaný

UTOROK
20:00 - 21:00 Kozmos: Možné svety
21-10 hodín Ďalšie

STREDA
20:00 - 21:00 Maskovaný spevák
21-10 hodín MasterChef Junior

ŠTVRTOK
19:30 - 20:00 Fox NFL štvrtok Uvádza Verizon
20:00 - 19:00 GMC Kickoff Show
20:20 Štvrtkový nočný futbal Uvádza Bud Light Platinum

PIATOK
20–10 hodín WWE’s Friday Night SmackDown

SOBOTA
19:10:30 Športová sobota Fox

NEDEĽA
19:00 - 19:30 NFL na stanici Fox
19:15 - 20:00 OT / Fox kóduje
20:00 - 20:30 Simpsonovci
20:30 - 21:00 Požehnaj Harts
21:00 - 21:30 Bob’s Burgers
21:30 - 22:00 Rodinný chlap

ROZPIS TERMÍNU CW

PONDELOK
20:00 - 20:30 Čia je to vlastne linka?
20:30 - 21:00 Čia je to vlastne linka?
21-10 hodín Penn & Teller: Oklamte nás

UTOROK
20:00 - 21:00 Swamp Thing
21-10 hodín Povedz mi príbeh

STREDA
20:00 - 21:00 Diabli
21-10 hodín Koroner

ŠTVRTOK
20:00 - 21:00 Nadprirodzené
21-10 hodín Predsunutie

PIATOK
20:00 - 20:30 Majstri ilúzie
20:30 - 21:00 Majstri ilúzie
21:00 - 21:30 Najzábavnejšie zvieratá na svete
21:30 - 22:00 Najzábavnejšie zvieratá na svete

NEDEĽA
20:00 - 20:30 Dva hororové príbehy o vete
20:30 - 21:00 Dva hororové príbehy o vete
21-10 hodín Pandora